Наші послуги
Благоустрій

Асфальтування, Бруківка, Озеленення

Детальніше
Покрівельні роботи
Проектування, монтаж, ремонт будь-яких покрівельних покриттів
Детальніше

Про нас

Наша компанія - ваш надійний партнер у світі будівництва та дорожніх робіт. З моменту заснування в 2012 році, наша компанія зарекомендувала себе в галузі проектування, будівництва та дорожніх робіт. Ми пропонуємо комплексні рішення, починаючи від початкового проекту до здачі об'єкта "під ключ".

 
Наші послуги:
  • Розробка індивідуальних проектів
  • Будівництво житлових та комерційних будівель
  • Ремонт та будівництво доріг
  • Консультації з оптимізації витрат та ефективності проектів
Переваги роботи з нами:
  • Висока якість матеріалів та робіт
  • Дотримання термінів
  • Професійна команда
  • Сучасне обладнання
  • Індивідуальний підхід до кожного клієнта
Ми прагнемо постійного розвитку та покращення якості послуг. Ми пишаємося тим, що вносимо внесок у створення комфортного та безпечного міського середовища. Для отримання додаткової інформації або започаткування співробітництва, будь ласка, зв'яжіться з нами зараз!

658

Упорядкованих будинків

46

Розроблених дизайн проектів

14

Років надійної роботи

07

Професійних бригад

 

Наші проекти

Всі проекти

Плиткові роботи в селищі Манченка

Ми використовували декоративну плитку для створення унікального дизайну пішохідних стежок. Цей підхід допоміг внести елементи краси та стилю у навколишнє середовище, роблячи прогулянки вулицею приємнішими для мешканців.

Плиткові роботи в селищі Манченка

Ми завершили благоустрій пішохідних стежок по вулиці біля будинку, провівши укладання плитки. Робота включала підготовку основи, встановлення бордюрів і укладання плитки. Результатом стали елегантні та міцні стежки, що надають доглянутого вигляду території.

Плиткові роботи на вул. Харківське шосе

Ми завершили реконструкцію пішохідної зони, включаючи укладання плитки. Робота включала демонтаж старого покриття, підготовку основи та укладання якісної плитки, що враховує архітектурні особливості місцевості.

Металоконструкції в Малій Данилівці

Ми успішно завершили встановлення металевих конструкцій. Робота включала виготовлення та встановлення каркасу будівлі, а також встановлення. Проект був виконаний вчасно та відповідав усім вимогам замовника.

Наші клієнти

Компания Volvap - озеленення та благоустрій територій

Компания Volvap предоставляет комплекс услуг, направленных на благоустройство территорий (Харьков, Харьковская область, Украина). В него входят различные виды земляных и планировочных работ, устройство красивых, удобных и функциональных площадок, подъездных путей, дорожек, улучшение экологического и санитарного состояния территории, ее озеленение, установка во дворе садовой мебели, комфортных беседок, сооружение бассейнов, искусственных прудов, фонтанов.

Наша компания имеет большой опыт работ в сфере благоустройства придомовых территорий и озеленения. Мы выполняем весь комплекс работ "под ключ", тем самым обеспечивая заказчику отсутствие «эмоциональных» трудностей. Мы гарантируем ответственное отношение к взятым обязательствам, оригинальные идеи и качественное выполнение заказов любой сложности. Гарантия на выполненную работу составляет 3 года.