Наші послуги

Наші послуги

Список послуг

Шифер

Шиферна покрівля поєднує міцність, надійність і доступність. Шифер стійкий до ультрафіолетового випромінювання, вологи та термічних змін, забезпечуючи цим довгий термін служби вашого даху.

Монтаж шиферу на дах – це відповідальний етап, який потребує високої кваліфікації. Важливо врахувати грамотне розподілення матеріалу, правильне кріплення та забезпечення водонепроникності.

Проте рано чи пізно можуть виникнути ситуації, які потребують втручання професіоналів – покрівельників. Заміна шиферу на даху – захід, що запобігає протіканню та зберігає цілісність покрівлі.

Компанія «ВОЛВАП» гарантує якісне виконання робіт з монтажу, ремонту та заміни шиферної покрівлі. Вартість покрівельних робіт залежить від розмірів даху, складності монтажу та інших параметрів.

Не допускайте, щоб проблеми з покрівлею заважали вашому комфорту та безпеці! Звернувшись до нас сьогодні, ви забезпечите своєму будинку надійний захист на довгі роки!

 

Наші проекти

Покрівельні роботи на вул. Галинській

Завдяки проведеним покрівельним роботам об'єкт набув нового вигляду, а його структура стала більш стійкою до впливу природних факторів, що продовжує термін служби покрівлі.

Покрівельні роботи на просп. Героїв Харкова

У ході покрівельних робіт на просп. Героїв Харкова було виконано заміну та ремонт покриття, процес включав підготовку поверхні, укладання або встановлення матеріалів покрівлі з використанням сучасних технологій та інструментів, а також завершальні роботи з герметизації та забезпечення довговічності покрівельного покриття.

Капітальний ремонт покрівлі на Людвіга Свободи
Реконструкція та ремонт покрівлі – це важливі процеси, що забезпечують довговічність та надійність вашої будівлі.