Наші послуги

Наші послуги

Список послуг

Будівництво ангарів

У сучасному світі, де ефективність та терміни введення об'єкта в експлуатацію відіграють ключову роль, будівництво ангарів із металоконструкцій стає незамінним рішенням для підприємців, підприємств та організацій.

Особливо затребувані ангари з металоконструкцій, що швидко зводяться, оскільки на відміну від капітального будівництва, вони дозволяють заощадити як фінанси, так і час. Стійкість до атмосферних впливів, висока зносостійкість, тривалий термін експлуатації, можливість побудови об'єкта будь-якої площі та конфігурації – це переваги, завдяки яким будівництво металевих ангарів стало дуже популярним.

Ангар з металоконструкцій - це практичне та функціональне приміщення, яке доцільно використовувати у різних сферах діяльності. Такі конструкції зводять під склади, майстерні, цехи, гаражі, паркінги, сто, тваринницькі ферми, і це не повний перелік їх застосування.

Компанія «ВОЛВАП» пропонує повний комплекс послуг «ангар під ключ», який включає проектування, будівництво, монтаж, а також супровід на всіх етапах. Замовивши будівництво ангару з металоконструкцій у нас, ви отримуєте не тільки багатофункціональну та надійну споруду, а й партнера, який цінує ваш час!

Наші проекти

Металоконструкції в Малій Данилівці

Ми успішно завершили встановлення металевих конструкцій. Робота включала виготовлення та встановлення каркасу будівлі, а також встановлення. Проект був виконаний вчасно та відповідав усім вимогам замовника.

Металоконструкції на проспекті Байрона

Професійно виготовлено металевий каркас з використанням якісних матеріалів. Кожна деталь була старанно виготовлена з урахуванням проектних специфікацій.