Наші послуги
Volvap Header Image

Ремонт приміщень

Наші послуги

Список послуг

Ремонт приміщень

 
Зробіть своє житло затишним та багатофункціональним!
 
Ремонт приміщень – це відповідальна та складна справа, яка потребує досвіду, знань та ретельного підходу до кожної деталі.
Якщо ви шукаєте надійну компанію для ремонту приміщення, то ви потрапили за адресою. ТОВ «ВОЛВАП» вже багато років надає послуги з ремонту квартир, будинків, офісів, складських та торгових приміщень у Харкові та області.
Ремонт під ключ Харків
Компанія «VOLVAP» бере на себе всі етапи ремонту – від проектування та підбору матеріалів до чистового оздоблення та прибирання приміщення. Вам не потрібно витрачати час на пошуки та узгодження робіт із різними підрядниками – ми беремо на себе всю відповідальність. Замовивши ремонт під ключ, ви автоматично отримуєте знижку на послуги.
Ремонт під ключ у новобудові
Власникам нового житла ми готові запропонувати ремонт під ключ в новобудові. Наші фахівці розроблять дизайн-проект, підберуть матеріали та виконають комплекс робіт відповідно до ваших побажань.
Ремонт квартир та будинків
Від якості проведення ремонтних робіт залежить комфорт та затишок житла. Даний вид робіт орієнтований збільшення експлуатаційного ресурсу та перетворення простору житлових кімнат. Ми пропонуємо послуги з ремонту квартир та будинків у Харкові та області – від косметичного до капітального. Завдяки нашому досвіду та комплексному підходу до вирішення поставлених завдань, ви гарантовано отримуєте якісний результат.
Дизайнерський ремонт
Ми маємо досвід роботи з різними стилями інтер'єру – від класики до модерну, тому пропонуємо найсучасніші рішення для вашого інтер'єру. Фахівці готові розробити індивідуальний дизайн-проект, який буде відповідати вашим побажанням та потребам. Якісний ремонт та індивідуальний підхід до кожного клієнта дозволяє заощадити ваш час та бюджет, а також зробити приміщення індивідуальним та високотехнологічним.
Ремонт офісів
Офіс - це приміщення, де проводять більшу частину свого часу співробітники компаній. Тому, це приміщення обов'язково має бути не тільки красивим, а й комфортним, зручним, безпечним та багатофункціональним. Всі ці критерії залежать від якості проведених робіт і правильного підбору будівельних матеріалів. Звертаючись до фахівців, ви гарантовано отримуєте якісний результат та виконання робіт у встановлений термін.
Ремонт складських приміщень
Поняття складські території має на увазі не лише зберігання спеціальних груп товарів та обладнання, а й наявність площі для зручної роботи техніки з товарами, а також організації логістики. Тому ремонт складських приміщень потребує професійного підходу. Наявність багаторічного досвіду і спеціального обладнання дозволяє брати в роботу об'єкти будь-якої складності, незалежно від планування та конструкції будівлі. Роботи виконуються відповідно до нормативних вимог до будівель та споруд такого типу. Ми проведемо діагностику приміщення та запропонуємо оптимальне рішення щодо його ремонту.
Ремонт торгових приміщень
Торгове приміщення – це місце, де важливо привернути увагу покупців та створити атмосферу для покупок. Тому дуже важливо, щоб воно було комфортним, привабливим та зручним не лише для персоналу, а й для відвідувачів. Фахівці нашої компанії розроблять унікальний дизайн-проект, який відповідатиме вашому бренду та зацікавлюватиме нових покупців.

Наші проекти

Внутрішня робота на вул. Кос-Анатольського, Львів

Квартира отримала нове життя завдяки ремонту. Нова підлога створює затишну атмосферу, а оновлені стіни додають свіжість та стиль.

Внутрішня робота на вул. Героїв Майдану, Львів

Професійно виконаний ремонт та оздоблення квартири, надаючи їй стильного та затишного вигляду. Стіни були вирівняні та пофарбовані з використанням якісних матеріалів, створюючи рівне та привабливе покриття.

Внутрішня робота на вул. Виноградна

Якісні внутрішні роботи у приміщенні підкреслили його індивідуальність та функціональність, забезпечуючи ідеальне поєднання комфорту та стилю у кожній деталі.

Внутрішня робота на вул. Величковського, Львів

Експертно виконані внутрішні оздоблювальні роботи надали приміщенню елегантного вигляду, забезпечуючи ідеальне поєднання стилю та практичності.

Внутрішня робота на вул. Бугримової

Виконані внутрішні роботи у приміщенні додали свіжості та функціональності, створивши затишну атмосферу для роботи.