Наші послуги

Наші послуги

Список послуг

Будівництво сходів

Надійність, практичність, довговічність - це набір якостей, через які металеві сходи користуються популярністю в сучасному будівництві. Широке застосування такі конструкції отримали під час використання їх у промислових підприємствах, для будівництва заміських будинків, котеджів, багатоповерхових будинків. Різноманітність форм, дизайну сходів, огорож дозволяють підібрати варіант, який ідеально поєднуватиметься з інтер'єром будинку і відповідатиме потребам замовника.

Будівництво сходів із металу – складний та трудомісткий процес, що вимагає від виконавця певних навичок роботи з інструментом та матеріалом. Команда спеціалістів від компанії «ВОЛВАП» займається проектуванням та виготовленням металевих сходів. Вартість конструювання сходів залежить від складності монтажу, габаритів конструкції, висоти поверху, призначення приміщення.

Сходи на замовлення від компанії «ВОЛВАП» - це міцні та надійні конструкції, які радуватимуть власника будинку не один десяток років!

Наші проекти

Металоконструкції в Малій Данилівці

Ми успішно завершили встановлення металевих конструкцій. Робота включала виготовлення та встановлення каркасу будівлі, а також встановлення. Проект був виконаний вчасно та відповідав усім вимогам замовника.

Металоконструкції на проспекті Байрона

Професійно виготовлено металевий каркас з використанням якісних матеріалів. Кожна деталь була старанно виготовлена з урахуванням проектних специфікацій.