Наші послуги

Наші послуги

Список послуг

Демонтаж

Одним з найважливіших етапів будь-якого будівельного процесу, виступають демонтажні роботи, ціна яких залежить від безлічі факторів. Серед основних різновидів демонтажу варто виділити:

  • різання прорізів;
  • демонтаж металевих конструкцій;
  • демонтаж перегородок, стін, перекриттів, бетонних стяжок;
  • демонтаж різної сантехніки;
  • демонтаж дверних та віконних коробок, плитки, штукатурки та інші.

На жаль, на початковому етапі роботи цією послугою нехтують і вважають, що просто не потрібна. Більше того, багато клієнтів, поки особисто не зіштовхнулися з усіма труднощами розбору старих конструкцій (будівель) вважають, що ціни на демонтажні роботи невиправдано високі. Однак, насправді, процес демонтажу дуже трудомісткий, відповідальний і навіть у деяких випадках може бути небезпечним. Саме з цієї причини демонтаж краще довірити професіоналам. Адже не дарма існує думка, що кожен має займатися своєю справою. Досвідчені майстри у своїй роботі завжди використовують професійні інструменти, що дозволяють не лише полегшити процес роботи, а й прискорити його.

Як формуються розцінки на демонтажні роботи?

Підсумкова вартість робіт повністю залежить від наступних моментів:

1. Вид роботи.

2. Складність.

2. Масштаб.

3. Вивезення будівельного сміття.

Безперечно, багато клієнтів прагнуть заощадити на даному етапі. Однак, не варто забувати, що головне завдання фахівців з демонтажу – збереження цілісності несучих стін. В іншому випадку можуть виникнути неприємні моменти у наступних етапах проведення ремонту у кращому випадку, а в гіршому – під час експлуатації приміщення.

Прайс лист на демонтажні роботи по Харкову від компанії «Volvap Company» Вам завжди із задоволенням нададуть наші менеджери або ви можете ознайомитися з цінами самостійно у вкладці "Прайси". Ремонт нашими майстрами проводиться завжди оперативно, акуратно, з мінімумом сміття/шуму/пилу. Після завершення демонтажу проводимо повне прибирання приміщення та вивезення будівельного сміття. Таким чином можна сміливо сказати, що демонтаж – це не Ваша турбота! Адже з «Volvap Company» розпочати ремонт дуже просто і легко!

Наші проекти

Внутрішня робота на вул. Кос-Анатольського, Львів

Квартира отримала нове життя завдяки ремонту. Нова підлога створює затишну атмосферу, а оновлені стіни додають свіжість та стиль.

Внутрішня робота на вул. Героїв Майдану, Львів

Професійно виконаний ремонт та оздоблення квартири, надаючи їй стильного та затишного вигляду. Стіни були вирівняні та пофарбовані з використанням якісних матеріалів, створюючи рівне та привабливе покриття.

Внутрішня робота на вул. Виноградна

Якісні внутрішні роботи у приміщенні підкреслили його індивідуальність та функціональність, забезпечуючи ідеальне поєднання комфорту та стилю у кожній деталі.

Внутрішня робота на вул. Величковського, Львів

Експертно виконані внутрішні оздоблювальні роботи надали приміщенню елегантного вигляду, забезпечуючи ідеальне поєднання стилю та практичності.

Внутрішня робота на вул. Бугримової

Виконані внутрішні роботи у приміщенні додали свіжості та функціональності, створивши затишну атмосферу для роботи.