Наші послуги

Наші послуги

Список послуг

Сантехніка

З «Volvap» заміна, встановлення сантехніки пройде максимально швидко та якісно!

Сантехнічні роботи - це один із найважливіших і складних видів ремонту. Від якості їх виконання залежить комфорт, здоров'я та безпека мешканців та відвідувачів. Компанія «VOLVAP» виконує сантехнічні роботи в Харкові та області. У штаті досвідчені майстри, які крім якісного надання послуг та гарантії на них, проконсультують щодо підбору будівельних матеріалів та комплектуючих. Впевнені, результатом Ви залишитеся задоволені!

Сантехнічні роботи включають:

 • прокладання водопровідних та каналізаційних труб;
 • встановлення різних допоміжних приладів: лічильників, фільтрів, регуляторів тиску та інше;
 • монтаж та підключення сантехнічного обладнання: встановлення унітазу, раковини, ванни, душової кабіни, сушки для рушників та інше;
 • ремонт та заміну змішувачів, кранів, ущільнювачів та інших елементів;
 • прочищення засмічення каналізації;
 • захист від протікання води.

Неправильно виконані сантехнічні роботи можуть призвести до серйозних наслідків: підтоплення приміщення чи сусідів; забруднення чи відсутності питної води; пошкодження обладнання чи труб; виникненню неприємних запахів чи шуму.

Тому не рекомендуємо економити на сантехнічних роботах і довіряти їх випадковим людям чи самостійно намагатися вирішити проблему. Зверніться до досвідчених фахівців, які гарантують якість своїх послуг!

Пропонуємо замовити послуги сантехніка у нашій компанії. Ми маємо великий досвід виконання різних видів сантехнічних робіт. Під час виконання робіт фахівці компанії “ВОЛВАП” використовують лише сертифіковані матеріали та обладнання від найкращих виробників. Ми виконуємо всі роботи швидко, акуратно та за доступними цінами. У вкладці «Прайс» надано ціни на сантехнічні роботи по Харкову, тому кожен клієнт може самостійно прорахувати вартість послуг.

Замовивши сантехнічні роботи у компанії «ВОЛВАП», ви отримаєте:

 • безкоштовну консультацію;
 • виїзд майстра на об'єкт з метою оцінки обсягу робіт;
 • укладання договору з фіксованими цінами без прихованих платежів;
 • виконання робіт у зручний для вас час;
 • гарантію на всі виконані роботи.

Не відкладайте вирішення своїх проблем на потім! Замовте послуги сантехніка зараз! Ви будете задоволені результатом!

Наші проекти

Внутрішня робота на вул. Кос-Анатольського, Львів

Квартира отримала нове життя завдяки ремонту. Нова підлога створює затишну атмосферу, а оновлені стіни додають свіжість та стиль.

Внутрішня робота на вул. Героїв Майдану, Львів

Професійно виконаний ремонт та оздоблення квартири, надаючи їй стильного та затишного вигляду. Стіни були вирівняні та пофарбовані з використанням якісних матеріалів, створюючи рівне та привабливе покриття.

Внутрішня робота на вул. Виноградна

Якісні внутрішні роботи у приміщенні підкреслили його індивідуальність та функціональність, забезпечуючи ідеальне поєднання комфорту та стилю у кожній деталі.

Внутрішня робота на вул. Величковського, Львів

Експертно виконані внутрішні оздоблювальні роботи надали приміщенню елегантного вигляду, забезпечуючи ідеальне поєднання стилю та практичності.

Внутрішня робота на вул. Бугримової

Виконані внутрішні роботи у приміщенні додали свіжості та функціональності, створивши затишну атмосферу для роботи.