Наші послуги

Наші послуги

Список послуг

Будівництво навісів

Будівництво навісів із металоконструкцій – ідеальний варіант, який вирішує питання пов'язаних із захистом ділянок від атмосферних опадів та ультрафіолетових променів. На присадибних територіях найчастіше можна побачити навіси різних розмірів та форм. Їх застосовують для облаштування автомобільних стоянок, басейнів, відкритих терас, літніх кухонь, альтанок.

Основними перевагами таких конструкцій є міцність та довговічність. Монтаж навісів – складний процес, що вимагає від виконавця певних навичок та інструментів, а також дозволів та допусків для виконання робіт. Наприклад, якщо зварювання навісів виконано грамотно та якісно, ​​а зварювальні шви оброблені антикорозійною ґрунтовкою, то і термін експлуатації такої конструкції відповідно збільшується.

Компанія «ВОЛВАП» пропонує послуги з будівництва навісів будь-якої складності та конфігурації. Наші співробітники готові виконати проект навісу, відповідно до його призначення, місця розташування, форми та габаритів.

Наші проекти

Металоконструкції в Малій Данилівці

Ми успішно завершили встановлення металевих конструкцій. Робота включала виготовлення та встановлення каркасу будівлі, а також встановлення. Проект був виконаний вчасно та відповідав усім вимогам замовника.

Металоконструкції на проспекті Байрона

Професійно виготовлено металевий каркас з використанням якісних матеріалів. Кожна деталь була старанно виготовлена з урахуванням проектних специфікацій.