Наші послуги

Наші послуги

Список послуг

Промислова підлога

Промисловими підлогами називають підлогу, що використовується в господарських та промислових приміщеннях. Якісне влаштування підлог варто довірити майстрам, яких ви знайдете в компанії «Volvap». Ми пропонуємо широкий спектр послуг з облаштування підлоги. Серед найбільш затребуваних на сьогодні є бетонні та полімерні підлоги.

Бетонні підлоги

Такий варіант промислової підлоги досить популярний і має масу переваг. При грамотно обраній базі, яка має бути міцною та надійною, таке покриття буде довговічнім. Серед найпоширеніших плюсів варто виділити:

  • міцність та довговічність;
  • стійкість до механічних пошкоджень;
  • здатність витримувати величезні навантаження.

Полімерні підлоги

Процес облаштування таких підлог кардинально відрізняється від звичних підлогових покриттів, так як відбувається не його облаштування, а наливання. Перед заливкою такої підлоги спочатку виконується стяжка з бетону, а потім полімерний матеріал наливається тонким шаром. Через деякий час він застигає, і поверхня стає ідеально рівною.

Ще не визначилися, який варіант покриття для підлоги найбільш відповідає вашим вимогам, тоді сміливо звертайтеся до наших менеджерів. Вони нададуть вам консультацію та допоможуть визначитися з вибором.

 

Наші проекти