Наші послуги

Наші послуги

Список послуг

Чернові роботи

Чернові будівельні роботи – це один із найважливіших етапів будь-якого проекту, адже від якості та правильності їх виконання залежить не лише подальше будівництво, а й безпека експлуатації майбутньої будівлі.

Чернові оздоблювальні роботи складаються з наступних елементів:

  1. Вирівнювання стін та стелі. Нерівності стін та стелі негативно впливають на візуальне сприйняття інтер'єру, а також ускладнює проведення подальших оздоблювальних робіт.
  2. Підготовка підлоги під стяжку або укладання покритів для підлоги.
  3. Монтаж перегородок та дверних отворів. На цьому етапі важливо встановити всі несучі перегородки, дверні отвори та арки, щоб надалі не виникло проблем із встановленням дверей, шаф чи інших елементів інтер'єру.
  4. Встановлення вікон та дверей.
  5. Монтаж внутрішніх комунікацій. До таких робіт відносять установку електрики, водопроводу, каналізації, опалення та вентиляції. Це дозволяє створити комфортні умови для життя та запобігти додатковим витратам на монтаж комунікацій на пізніших етапах обробки.

Крім обов'язкових складових чернового оздоблення, можуть бути виконані й інші роботи, наприклад, це може бути встановлення сантехнічних приладів, монтаж радіаторів, пристрій підлог з підігрівом або встановлення системи відеоспостереження.

Розцінки на оздоблювальні роботи Харків

Розцінки на даний вид послуг безпосередньо залежать від площі та планування приміщення, від вибраних будівельних матеріалів, схем сантехніки, опалення та електропроводки, а також від вибраного ремонту (бюджетний, стандартний чи дизайнерський).

Важливо пам'ятати, що якісне чернове оздоблення забезпечує довговічність та безпеку всієї будівлі, а також створює гарну основу для проведення подальших оздоблювальних робіт. Тому дуже важливо вибрати надійного постачальника послуг, щоб уникнути проблем надалі.

Фахівці компанії «ВОЛВАП» готові надати послугу чернові оздоблювальні роботи у Харкові та області. Якісне виконання робіт, правильність підбору будівельних матеріалів та комплектуючих стане основою для отримання комфортних умов для життя!

Наші проекти

Внутрішня робота на вул. Кос-Анатольського, Львів

Квартира отримала нове життя завдяки ремонту. Нова підлога створює затишну атмосферу, а оновлені стіни додають свіжість та стиль.

Внутрішня робота на вул. Героїв Майдану, Львів

Професійно виконаний ремонт та оздоблення квартири, надаючи їй стильного та затишного вигляду. Стіни були вирівняні та пофарбовані з використанням якісних матеріалів, створюючи рівне та привабливе покриття.

Внутрішня робота на вул. Виноградна

Якісні внутрішні роботи у приміщенні підкреслили його індивідуальність та функціональність, забезпечуючи ідеальне поєднання комфорту та стилю у кожній деталі.

Внутрішня робота на вул. Величковського, Львів

Експертно виконані внутрішні оздоблювальні роботи надали приміщенню елегантного вигляду, забезпечуючи ідеальне поєднання стилю та практичності.

Внутрішня робота на вул. Бугримової

Виконані внутрішні роботи у приміщенні додали свіжості та функціональності, створивши затишну атмосферу для роботи.