Наші послуги

Наші послуги

Список послуг

Підпірні стіни

Підпірна стіна – незамінний елемент, встановлення якого забезпечує нерухомість ґрунту, запобігаючи його скочування на ділянках з ухилом. Однак, щоб ці конструкції служили довго, ефективно і не втрачали своєї функціональності, необхідно приділити особливу увагу такому процесу, як заливка підпірних стін.

Влаштування підпірних стін – складний процес, що вимагає від виконавця певних навичок, знання та суворого дотримання технологічних процесів. Заливка підпірних стін від компанії "ВОЛВАП" - грамотний вибір на користь якості та безпеки. Наші інженери здійснять необхідні розрахунки всіх навантажень, врахують особливості місцевості та побажання замовників.

Зведення підпірної стіни дозволить вирішити одночасно кілька проблем:

  • зонування ділянки різних розмірів;
  • зміцнення ґрунту та запобігання його сповзанню;
  • функціональність ландшафтного дизайну.

При виборі підрядника для заливки підпірних стін, переконайтеся, що передбачувані послуги включають не тільки заливку, але й комплексні заходи, такі як гідроізоляція бетонних стін та армування. З «ВОЛВАП» - ви будете впевнені в якості, надійності, міцності та довговічності конструкції, що зводиться!

Наші проекти

Бетонні роботи у м. Зміїв

Ми здійснили ремонт та зміцнення бетонної підлоги в будівлі, де було потрібне підвищене навантаження та зносостійкість. Після ретельного аналізу стану підлоги ми провели ремонт пошкоджених ділянок та нанесли покриття. Результатом стали міцна і надійна підлога, готова до довгострокової експлуатації.

Бетонні роботи на вул. Шевченка

Утеплена шведська фундаментна плита для КПП

Бетонні роботи на вул. Сумська

Нові бетонні сходи для укладання граніту

Бетонні роботи на вул. Котлова

8000м2 бетонного покриття

Бетонні роботи на вул. Гризодубова

Бетонна основа для тротуарної плитки