Наші послуги

Наші послуги

Список послуг

Мокрий фасад

Мокрий фасад – це технологія утеплення будівлі, що є пирогом, що складається з теплоізоляційних матеріалів, армування та клейових сумішей. Дана технологія зовнішнього облицювання фасаду спрямована на оновлення зовнішнього вигляду стін та збереження тепла у будинку.

Переваги методу утеплення за технологією мокрий фасад:

  • Естетично привабливий вигляд;
  • Підвищення енергоефективності будівлі, а отже, зниження витрат на опалення;
  • Багатий асортимент колірних рішень та фактур;
  • Доступна цінова категорія.

Поєднання міцності, естетики та економії енергоресурсів роблять зовнішнє оздоблення та утеплення за технологією мокрий фасад відмінним вибором для тих, хто не тільки прагне перетворити зовнішній вигляд будівлі, а й покращити його експлуатаційні характеристики.

Довіривши монтаж мокрого фасаду спеціалістам компанії «ВОЛВАП», замовник гарантовано отримує високу якість послуг та задоволення всіх побажань. Наші співробітники мають багатий досвід, відповідні дозволи та допуски. Вартість робіт «мокрий фасад» залежить від обраного матеріалу для утеплення, розмірів та поверховості будови та її архітектурних особливостей.

Мокрий фасад під ключ від компанії «ВОЛВАП» - це не тільки сучасний спосіб зовнішнього облицювання будівлі, але й створення комфортних житлових умов! Впевнені, результатом ви залишитеся задоволені!

Наші проекти

Фасадні роботи на пров Юріївський

Роботи включали підготовку поверхні, ремонт пошкоджень, фарбування та встановлення декоративних елементів на пров. Юріївському. Результатом стало перетворення зовнішнього вигляду будівлі, що надало йому свіжий і привабливий вигляд.

Фасадні роботи на вул. Матюшенко

Були виконані ремонтні роботи пошкоджень, фарбування та облицювання на вул. Матюшенко.

Фасадні роботи на вул. Польова

Комплекс утеплювальних та фасадних робіт на вул. Польова

Фасадні роботи на вул. Шевченка

Повний комплекс робіт з утеплення приватного будинку на вул. Шевченка.